Bola futbol oyunu

bola futbol oyunu

bola futbol oyunu

3D Futbol oyunları konusunda çığır açmış bir oyun olan bola futbol oyunu son zamanların en çok sevilen oyunlarından birisidir. Bu oyunda sadece futbol değil, eğlence, coşku ve sevinç var. Takımını oluşturup en iyisi olmak için savaşmalısınız.

Oyunu açtığınızda karşınıza gelen “PLAY” butonuna basarak oyuna başlamak için ilk adımı atmış olursunuz. “PLAY” seçimini yaptıktan sonra takımıza bir isim vermelisiniz. Bu isim herhangi bir sevdiğiniz isim ya da tuttuğunuz takım olabilir. Sonrasında ise takımınıza ait 3 rengi seçin ve “CONTINUE” butonuna basın.

Oyunda farklı zorluk seviyeleri olduğu için sırayla bu zorluk seviyelerini geçerek başarılı olmalısınız. Oyunda her zorluk seviyesinde farklı bir takım karşınıza çıkacak. Her takım ile karşı karşıya geldiğinizde puanınız sıfırlanacak ve attığınız gol kadar puan kazanacaksınız.

Her iki takımda da 11 adet oyuncu saha da yer alıyor ve 1 tane de orta hakem bulunuyor. Bütün özellikleri ile gerçek futbolun bire biri olarak hazırlanmıştır. Sizde bu oyunu oynamak için www.3doyunlar.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Oyunun tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>