Bola avrupa kupası oyunu

Bola futbol oyunu çocukların severek oynadığı son derece gerçekçi bir 3d futbol oyunudur. Efsane olmuş olan ve futbolu seven çocuklar arasında çok popüler olan bu oyunun yeni versiyonu olan bola avrupa kupası oyunu, avrupa kupası oyunları sonrasında çıkmış olan en kaliteli oyundur. 3d oyunlar arasındaki en önemli kategoride 3d futbol oyunlarıdır.

bola avrupa kupası

bola avrupa kupası

Oyunda beğendiğiniz ülkeyi seçerek avrupa kupası turnuvasına başlayabilirsiniz. Daha sonra eleme sistemi ile finale kadar ilerleyerek şampiyonluğunuzu ilan edebilirsiniz. Heyecan dolu bu turnuvada büyük futbol ülkeleri arasında Türkiye’de yer almaktadır.

Oyunun oynanması çok basit bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda site içerisinde oyun hakkında detaylı bilgi verilmiştir ve nasıl oynanacağı açık şekilde anlatılmıştır. Bunun yanında bir de oyun videosu bulunmaktadır. Buradan da oyunun nasıl olduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Sizde bu efsanevi futbol oyununu oynamak isterseniz adresimiz: http://www.3doyunlar.com/bola-avrupa-kupasi.htm

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>