3D dünya kupası oyunu

Futbol ülkeleri birleştiren ve aradaki kırgınlıkları gideren bir spor dalıdır. Özellikle de ülkelerin birbirleriyle yarıştıkları dünya kupaları sayesinde farklı milletten birçok insan bir araya gelmekte ve sadece futbolu düşünmektedirler.

3d dünya kupası

3d dünya kupası

3D Dünya Kupası Oyunu da size bu duyguyu yaşatacak olan bir oyundur. Bu oyun sayesinde ülkenizi seçebilir ve diğer ülkelerle karşılaşabilirsiniz. Ülkenizi seçtiğiniz zaman ilk olarak gruplardan başlayacaksınız. Daha sonra ise sırasıyla rakiplerinizi yenmeniz ve finale kadar çıkmanız gerekmektedir.

3d dünya kupası oyunu

3d dünya kupası oyunu

Finale çıktığınızda ise en zor maç sizi bekliyor olacak. Çünkü uzun uğraşlar sonrasında finale geldikten sonra kupa ile aranızda sadece bir engel kalıyor. O da sizin gibi tüm rakiplerini eleyerek gelen karşınızdaki rakibiniz. Final turunu da kazandıktan sonra artık kupa ile taraftarlarınız önünde tur atabilirsiniz.

3d dünya kupası oyna

3d dünya kupası oyna

dünya kupası oyunu

dünya kupası oyunu

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>