3D Cadı vs Noel Baba Penaltıları

3D Cadı vs noel baba penaltıları3D futbol kategorisi içerisindeki oyunlara farklı bir anlam katan cadı ve noel babanın penaltı vuruşları dillere destan bir hal alacağa benziyor. Oyunun isminden de anlayacağınız gibi yaşlı noel babayı penaltılarda yenmek isteyen cadı kötülüklere mi başvuruyor bilinmez ama kaybetmeyecek gibi görünüyor.

2 Ana karakterimizin de iş kıyafetleri üzerlerinde. Standart boyutlarda kalemiz ve topumuz var ancak karşımızdaki rakip bir cadı olduğu için zaman zaman büyülerine maruz kaldığımızı sanıyorum. Çünkü oyunda hile mi var bilmiyorum ama ilk 2 şutu veya en az bir şutu kötü cadı kesinlikle kurtarıyor.

Görüntüler 3D Futbol kategorisine yakışır bir biçimde düzenlenmiş ve seslendirmeler oldukça iyi. Cadı kaleye geçtiğinde farklı bir dil konuşarak büyü yaptığını düşünüyorum. İlk şutları kaçırdıktan sonra oyun normale dönse de muhtemelen oyunu kaybetmiş oluyoruz. Aslında bu özellik şahsım adına konuşuyorum ki beni oldukça hırslandırdı fakat yine de yenmeyi başaramadım. Zor ve güzel bir 3d futbol oyunu bence denemelisiniz.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>